• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

iZMiR DERNEK DUYURUSU 

Izmirdeki Dernegimizin daimi ayakta kalmasi için Kira,Elektrik ve Suyumuzu ödeye bilmemiz için yardima,Ayrica ihtiyaci olan dara düsen Hemserilerimiz icin yardimlariniza ihtiyac vardir.

Haydi KITRELILER Zaman yardim Zaman Dayanisma zamani 

Finansbank iban no : TR77 0011 1000 0000 0062 2889 33 

Bu iban nota havale edebilirsiniz


DERNEK ÜYELERIMIZE DUYURU
 Ankara dernegimize ait olan yarim daire diger ortagimizdan satin alinarak Dernegimiz tarafindan ödemesi yapilmistir.

Bu nedenle dernegimize 'aidat borcu' olan hemserilerimizin borçlarini en kisa zamanda ödemeleri rica ederiz.

saygilarimla yönetim kurulu adina

Adnan BASATA.


Köyümüzde yapmis oldugumuz 'Cok amacli Salon' eksikleri tamamlanmis olup yemek yapilacak servise hazir hale getirilmistir. Emegi gecen tüm hemserilerimize tesekkür eder saygilar sunarim Adnan Basata


Hemserilerim,Sayın Üyelerimiz Kitreli Derneklerimize katkılarınızı bekliyoruz.


Niğde Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir. Friends
Sponsorlarımız

GELİN KİTRELİDE GÜZEL BİR DÜSÜNCEYİ HAYATA GECIRELİM Sayın Kitreli li hemserilerim bilindiği üzere tüm derneklerimiz ve fedakar yardım sever hemşerilerimizin katılımıyla muhtarlığımızın yer transferiyle yapmış olduğumuz yatırımlardan en iyi ve aktif kullanılan kitreli kültür evi olmazsa olmaz ihtiyaçlarımıza merhem olmuştur . Bu yatırımlar derneklerimiz öncülüğünde hayır sever hemşerilerimizin katkıları sonucu hemşerilerimizin kullanımına açılmıştır. Salonumuzu kullandıkça bazı hizmetlerin ihtiyaç hasıl olduğu kullanan hemşerilerimizin talepler dahilinde değerlendirme gündeme gelmiştir . Bunlardan en büyük sorun köyümüzde veya dışardan gelen cenaze sahiblerinin açısıyla mı yoksa dışardan gelen misafirini doyurmaklamı ilgilensin bu nedenle kültür salonumuz bu ihtiyaçlara cevap verebilecek durumda inşaa edilmiştir. Mutfaktaki eksikliklerin tamamlanmasıyla cenaze,Mevlüt,iftar,düğün,her ne zaman ihtiyaç duyulduğunda muhtarlık ,salon görevlisi tüm derneklerimiz başkanları na telefon veye mesajla gün tarih ile haber verilerek ihtiyaç olan yemek salonumuzda hazırlanarak hem içeriğini bilmediğimiz etli pideden halkımızı kurtarmak hemde yemek düşüncesini bir telefonla anlık sıcak yemek sunmak olacaktır. Cenaze ortamında aileler yemekmiş salon temizligiymis organizasyonmus bunlarla ugrasmıyacak hemde maliyetine hizmet almış olacak bu nedenle salonumuzdaki büyük çelik tencereler buzdolabı ve her ne olursa eksiklerin giderilmesi ve hizmete hazır hale gelmesi icin tahmini 30 bin TL ihtiyaç vardır. Bunlar gibi ihtiyaclarin tamamlanması için aşağıdaki hesab noya veye dernek yönetimi arkadaşlarımıza köydeki salon için verilmek üzere şu mübarek gğnlerde yapacağımız hayırların bı kısmını mutfağımızın çalışmasına vesile olup yardım yapabilirler şimdiden yapacağınız yardımlardan ALLAH,razı olsun teşekkür KİTRELİ DERNEKLERİ adına Adnan BASATA KİTRELİ DER ANKARA. BANKA VE HESAP NOLARI Ziraat Bankası Niğde Ciftlik şubesi.hesab adı : İFTARİYELİK ALICI : kitreli yardımlaşma dayanışma kültür derneği. hesap no : 40634299-5004 şube kodu : 1022 iban no : 47000100102240634299 avrupadan para yatıracaklar için BİC NO:TCZBTR2A Kampanyamıza az veya çok mutlaka katılmanızı rica eder saygılar sunarız DERNEKLERİMİZ ADINA TEŞEKKÜRLER.

  Bağış Yap
* Alanların doldurulması zorunludur.


3.238.112.198


Güvenli Ödeme!

Ödeme sayfası 256 Bit Şifreleme ile korunmaktadır. Sitemizden yapacağınız ödemelerde yüksek güvenlik standartları geçerli. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde güvenle ödeme yapabilirsiniz.

Güvenlikten dolayı kart bilgileriniz kesinlikle saklanmamaktadır.Radyo Kitrelimiz
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
beyzat sönmez
Ihlara dan öte yana yolum düştü Kitreli ye öyle güzel ki Kitreli yollarına ölem ölem

beyzat sönmez
ana vatanımsın baba yurdumsun ne yapsam da yine unutulmuyor

nuriye ayhan altiner
benim babam kitreli annem aksaraylı cok kucukdum hayal.meyal hatirliyorum bir kere geldim...suan istanbulda yasiyorum aklim orada merak ediyorum babamın köyüne en kısa zamanda gelmek istiyorum.muhtarla tanışmak ziyaret etmek isterim herkese selamlar saygılar sevgiler


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız
Niğde Çiftlik Kitreli Beldesi © Copyright 2019  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. Hazır Köy Sitesi
Top